Leerplicht en RMC in de Kop van Noord-Holland

Gemeente Den Helder
Drs.F. Bijlweg 20
1784 MC Den Helder
tel. 0223 678440
 
Gemeente Texel
Emmalaan 15
1791 AT Den Burg
tel. 0222 362121
banner

Den Helder

Het team leerlingenzorg bestaat uit:

Leerplicht
Ed Bijpost, telefoon: 0223 678435 e.bijpost@denhelder.nl
Chantal Tatipata, telefoon: 0223 678436 c.tatipata@denhelder.nl
Jacco Zoon, telefoon: 0223 678451 j.zoon@denhelder.nl

Jacco, Ed en Chantal houden zich bezig met leerplicht op het basisonderwijs, het voortgezet onderwijs en speciaal- en praktijkonderwijs.

Stagiaire
Tabea Waldhorst, telefoon: 0223 678422 t.waldhorst@denhelder.nl

RMC/Kwalificatieplicht

Annemarie Dol telefoon: 0223 678433 a.dol@denhelder.nl
Marlou Grippeling telefoon: 0223 678412 m.grippeling@denhelder.nl
Selma de Koning, telefoon: 06-13764833 of 0223-678439 s.de.koning@denhelder.nl

Annemarie, Marlou en Selma zijn verantwoordelijk voor de kwalificatieplicht voor 16 en 17 jarigen en voor RMC, de begeleiding van voortijdig schoolverlaters van 18 tot 23 jaar welke nog niet in het bezit zijn van een HAVO/VWO of MBO niveau 2 diploma. De RMC taken bestaan uit begeleiding naar een opleiding, werk of een leer- werktraject en naar hulpverlening.

Actieplan Jeugd
Voor vragen over het Actieplan Jeugd kunt u contact op nemen met Selma de Koning en Chantal Tatipata. Meer informatie vind je op de homepage onder Actieplan Jeugd.


Administratie

Monique van Trierum, telefoon 0223 678440

Monique verzorgt de gehele administratie van en voor de Leerplichtambtenaren en de RMC/kwalificatie-ambtenaren.

Het Leerlingenvervoer is per 01-01-2012 overgegaan naar Joke de Vries en Gea de Boer van Publiekszaken, tel: 0223-678438

Het algemeen nummer van team leerlingenzorg is: 0223 678440, fax: 0223 678455 en is door de weeks bereikbaar tussen 08.30 uur en 12.30 uur.

De verantwoordelijke leidinggevende is:
De heer Ron Wijker, telefoon: 0223 678448

Bezoekadres:
Gemeentehuis Den Helder, Drs. F. Bijlweg 20, 1784 MC Den Helder.

Postadres:
Team leerlingenzorg, Postbus 36, 1780 AA Den Helder.

Alle ambtenaren van het team Leerlingenzorg zijn te bereiken via leerlingenzorg@denhelder.nl