Leerplicht en RMC in de Kop van Noord-Holland

Gemeente Den Helder
Kerkgracht 1
1782 GJ Den Helder
tel. 0223 678440
 
Gemeente Texel
Emmalaan 15
1791 AT Den Burg
tel. 0222 362121
banner

Den Helder

Het team leerlingenzorg bestaat uit:

Leerplicht

De leerplichtambtenaren zijn van maandag t/m donderdag van 08.30 tot 12.00 uur te bereiken via het telefoonnummer 0223 678440.

Via het e-mailadres leerlingenzorg@denhelder.nl kunt u uw vragen ook stellen.

Marlous Schipper, werkdagen dinsdag, donderdag en vrijdag
Inge Wajer, werkdagen dinsdag, donderdag en vrijdag
Tamara Smits, werkdagen maandag, dinsdag en woensdag

Tamara, Inge en Marlous houden zich bezig met leerplicht en kwalificatieplicht op het basisonderwijs, het voortgezet onderwijs, MBO en speciaal- en praktijkonderwijs.

RMC

Annemarie Dol, werkdagen ma, di, don, telefoon: 0223 678433 of 06-82802251 a.dol@denhelder.nl
Marlou Grippeling, werkdagen ma, di, don, telefoon: 0223 678412 of 06-82568860 m.grippeling@denhelder.nl
Annabel Hamstra, werkdagen di, woe, do van 07.30 tot 17.00 uur, vrijdags even weken van 07.30 tot 13.30 uur, telefoon 0223671175 of 06-50086015 a.hamstra@denhelder.nl

Annemarie, Annabel en Marlou zijn verantwoordelijk voor RMC. Ze bieden begeleiding aan voortijdig schoolverlaters van 18 tot 23 jaar welke nog niet in het bezit zijn van een HAVO/VWO of MBO niveau 2 diploma.

De RMC taken bestaan uit begeleiding naar een opleiding, werk of een leer- werktraject en naar hulpverlening.

Jeugd Werkt!
Voor vragen over Jeugd Werkt! kunt u contact op nemen met Selma de Koning, Brenda v.d. Baan, Dirry den Besten en Fadwa Ahannach.
Selma de Koning, telefoon: 06-13764833 of 0223-678439 s.de.koning@denhelder.nl
Brenda v.d. Baan, werkdagen ma, di, don van 09.00 tot 17.00 uur, telefoon: 06-13764833 of 0223-678429 b.van.der.baan@denhelder.nl  Brenda is accountmanager/jobcoach.
Dirry den Besten, werkdagen di, woe, do van 09.00 tot 17.00 uur, telefoon; 06-50086068 d.den.besten@denhelder.nl
Fadwa Ahannach, f.ahannach@denhelder.nl

Het RMC en Jeugd Werkt! werken vanuit het Jongerenpunt Den Helder. Klik op het logo voor meer informatie.

Logo Jongerenpunt Den Helder1.jpg

 

Administratie
Monique van Trierum, telefoon 0223 678440

Monique verzorgt de gehele administratie van en voor de Leerplichtambtenaren en de RMC/kwalificatie-ambtenaren.

Het Leerlingenvervoer is per 01-01-2012 overgegaan naar Joke de Vries, tel: 0223-678438

Het algemeen nummer van team leerlingenzorg is: 0223 678440.

De verantwoordelijke leidinggevende is:
Annelies van Dorsselaer, a.van.dorsselaer@denhelder.nl

Bezoekadres:
Gemeente Den Helder, Sociaal Domein, Kerkgracht 1, 1782 GJ Den Helder.

per 6-1-2020 is het Jongerenpunt geopend!
Willemsoord 52AA, 1781 AS Den Helder

Op het Jongerenpunt zitten Jeugd Werkt! en het RMC.

Postadres:
Team leerlingenzorg, Postbus 36, 1780 AA Den Helder.

Alle ambtenaren van het team Leerlingenzorg zijn te bereiken via leerlingenzorg@denhelder.nl