Leerplicht en RMC in de Kop van Noord-Holland

Gemeente Den Helder
Drs.F. Bijlweg 20
1784 MC Den Helder
tel. 0223 678440
 
Gemeente Texel
Emmalaan 15
1791 AT Den Burg
tel. 0222 362121
banner

Den Helder

Het team leerlingenzorg bestaat uit:

Leerplicht
Ed Bijpost, telefoon: 0223 678435 e.bijpost@denhelder.nl
Chantal Tatipata, telefoon: 0223 678436 c.tatipata@denhelder.nl
Jacco Zoon, telefoon: 0223 678451 j.zoon@denhelder.nl

Jacco, Ed en Chantal houden zich bezig met leerplicht op het basisonderwijs, het voortgezet onderwijs en speciaal- en praktijkonderwijs.

RMC

Annemarie Dol telefoon: 0223 678433 a.dol@denhelder.nl
Marlou Grippeling telefoon: 0223 678412 m.grippeling@denhelder.nl
Hediye Ulutas, telefoon: 0223-671255 h.ulutas@denhelder.nl

Annemarie, Marlou en Hediye zijn verantwoordelijk voor RMC. Ze bieden begeleiding aan voortijdig schoolverlaters van 18 tot 23 jaar welke nog niet in het bezit zijn van een HAVO/VWO of MBO niveau 2 diploma.

De RMC taken bestaan uit begeleiding naar een opleiding, werk of een leer- werktraject en naar hulpverlening.

Annemarie is ook verantwoordelijk voor de kwalificatieplicht voor 16 en 17 jarigen op het MBO.

Jeugd Werkt!
Voor vragen over Jeugd Werkt! kunt u contact op nemen met Selma de Koning, Brenda v.d. Baan, Steven de Groot en Chantal Tatipata.
Selma de Koning, telefoon: 06-13764833 of 0223-678439 s.de.koning@denhelder.nl
Brenda v.d. Baan, telefoon: 06-13764833 of 0223-678429 b.van.der.baan@denhelder.nl  Brenda is accountmanager/jobcoach.
Steven de Groot, s.de.groot@denhelder.nl


Administratie

Monique van Trierum, telefoon 0223 678440

Monique verzorgt de gehele administratie van en voor de Leerplichtambtenaren en de RMC/kwalificatie-ambtenaren.

Het Leerlingenvervoer is per 01-01-2012 overgegaan naar Joke de Vries, tel: 0223-678438

Het algemeen nummer van team leerlingenzorg is: 0223 678440.

De verantwoordelijke leidinggevende is:
De heer Ron Wijker, telefoon: 0223 678448

Bezoekadres:
Gemeente Den Helder, Sociaal Domein, Drs. F. Bijlweg 2, 1784 MC Den Helder.

Postadres:
Team leerlingenzorg, Postbus 36, 1780 AA Den Helder.

Alle ambtenaren van het team Leerlingenzorg zijn te bereiken via leerlingenzorg@denhelder.nl